donderdag 28 mei 2026

Mijn lieve vader is er niet meer

 Ik heb nog nooit zoveel moeite gehad om een blogpost op papier te krijgen. Ik heb hier eigenlijk gewoon geen woorden voor. Afgelopen dinsdag is mijn vader overleden.

Mijn hoofd wil het nog niet aan, want voor mijn gevoel bestaat er geen wereld zonder mijn vader. En toch moet ik nu langzaam gaan wennen aan het idee dat die wereld er ineens wel is. Het voelt nog onwerkelijk. Alsof hij gewoon nog ergens zit, of in een andere kamer is. Alsof ik hem straks nog iets kan vertellen. En tegelijk weet ik ook dat dat niet meer kan.

Omdat ik er geen woorden voor heb wil ik deze blog maar afsluiten met een liedje dat mijn gevoel eigenlijk perfect omvat: 




PS: ik heb een aantal blogposts 'vooruit geschreven' die de komende dagen / weken gepost zullen worden. Het is dus niet dat ik in deze periode gewoon 'vrolijk doorschrijf', maar ik heb besloten ze wel gewoon gepland te laten staan. Zodra ik eraan toe ben zal ik het bloggen weer oppakken. 

20 opmerkingen:

  1. Gecondoleerd,
    En sterkte met alle regel dingen de komende week. ❤️

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Heel veel sterkte!
    Maggie

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Ach, wat naar voor jullie. Gecondoleerd!

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Veel sterkte voor jullie.
    Schrijver

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wat verdrietig. Heel veel sterkte.

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Gecondoleerd , sterkte voor jullie 🤎

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Heel veel sterkte en kracht gewenst

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Heel veel sterkte. Inmens verdriet lijkt me. Er zijn geen woorden voor, maar ik wens jou en je naasten veel rust en vrede.

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Gecondoleerd, veel sterkte en heel veel liefs

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Wat verdrietig. Gecondoleerd en heel veel sterkte.
    Inge

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Van harte gecondoleerd en veel sterkte.

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Gecondoleerd. Het is alsof de wereld nu even stilstaat, heel veel sterkte gewenst voor nu en voor de tijd die komen gaat.

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Wat een prachtige song, zegt alles wat je voelt. Heel veel sterkte nu en de tijd die komen gaat. Marina

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Gecondoleerd, wat verdrietig om te lezen. Veel sterkte de komende tijd! Liefs, Doortje

    BeantwoordenVerwijderen
  15. Gecondoleerd. Heel veel sterkte, nu bij het regelen maar ook daarna om weer een balans te vinden zonder je vader. Dat onwerkelijke gevoel zal nog wel een tijd blijven en bij tijd en wijle ook terug komen.

    BeantwoordenVerwijderen
  16. Gecondoleerd! Dit zijn hele verdrietige dingen.

    BeantwoordenVerwijderen
  17. Gecondoleerd en veel sterkte!

    BeantwoordenVerwijderen
  18. Lieve Dana. Wat een verdriet. Je vader... daar zijn geen woorden voor, en toch vond je ze op je blog - dat raakte me. Ik denk vaak aan je. Je bent iemand die zóveel geeft aan anderen, gun jezelf nu ook om te ontvangen. Veel liefde. Roland

    BeantwoordenVerwijderen

Alleen aardige, opbouwende, positieve reacties zullen worden geplaatst. Over niet geplaatste reacties wordt niet gecorrespondeerd ;)