Ik blog inmiddels al ruim vijftien jaar en een van de leukste dingen aan bloggen vind ik nog steeds de interactie met andere bloggers. Het is gezellig om reacties te krijgen, verhalen bij anderen te lezen en ervaringen uit te wisselen. Toch merk ik dat de interactie minder lijkt te worden. Ik krijg minder reacties op mijn blog en vraag me af hoe dat komt.
Tegelijkertijd moet ik ook de hand in eigen boezem steken, want zelf reageer ik ook minder vaak bij anderen. Ik heb het regelmatig te druk om alle blogs bij te houden. Bovendien mis ik de app Bloglovin', waarmee ik vroeger heel gemakkelijk kon zien welke bloggers iets nieuws hadden gepubliceerd.
Misschien komt het doordat we tegenwoordig zoveel andere sociale media hebben, of doordat we allemaal drukker zijn geworden. Ik weet het niet, maar ik vind het wel jammer. Juist het contact met andere bloggers maakt bloggen voor mij zo leuk!
Hoe ervaren jullie dit? Krijgen jullie minder reacties dan vroeger en reageren jullie zelf ook minder? En zijn er meer mensen die Bloglovin' missen? Ik ben benieuwd!
Gezellig dat je bij mij reageerde Sandra. Door Instagram en Tiktok krijgen blogs denk ik wel wat minder aandacht soms.
BeantwoordenVerwijderenIk denk dat het zeker meespeelt. Wel jammer, ik lees en schrijf zelf nog steeds graag blogs
Verwijderen